Stefan Szczepłek (ur. 26 stycznia 1949 w Warszawie)
Wybitny dziennikarz sportowy i komentator. Specjalizuje się w tematyce piłkarskiej.
Pracował w „Sztandarze Młodych”, tygodniku „Piłka Nożna”, redakcji sportowej TVP oraz w „Życiu Warszawy”. Obecnie jest dziennikarzem redakcji sportowej „Rzeczpospolitej”. Autor książek o historii futbolu. Posiadacz nagrody Złote Pióro Klubu Dziennikarzy Sportowych. Laureat Nagrody im. Dariusza Fikusa za 2007 rok. W 2012 otrzymał Srebrnego Wawrzyna Olimpijskiego PKOI. W 2014 odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta RP.
Iwona Guzowska (ur. 7 lutego 1974 w Gdańsku)
Kick-boxer i polityk w jednej osobie, posłanka na Sejm VI i VII kadencji. Jest wielokrotną mistrzynią świata i Europy w kick-boxingu i boksie, czterokrotnie zdobyła Puchar Świata w kick-boxingu, a także tytuł mistrzyni Holandii w kick-boxingu, tytuł mistrzyni Finlandii w kick-boxingu, siedmiokrotne mistrzostwo Polski. Obecnie największą sportową pasją Iwony Guzowski jest triathlon.
W 2013 roku ukończyła Ironmana we Frakfurcie.
Tomasz Karolak  (ur. 21 czerwca 1971 w Radomiu)
Popularny aktor teatralny, telewizyjny i filmowy; dyrektor artystyczny Teatru IMKA. Na dużym ekranie debiutował rolą posterunkowego w filmie Duże zwierzę (2000). Popularność zdobył w serialu TV-TVN Kryminalni (2004–2007) jako starszy aspirant Szczepan Żałoda. Zagrał w 3 sezonach serialu 39 i pół rolę Dariusza Jankowskiego.
W marcu 2010 otworzył własny teatr pod nazwą IMKA. Ambasador Mistrzostw Polski w triathlonie na dystansie długim Herbalife Susz Triathlon 2014 oraz członek grupy triathlonowej AT Team. Z zamiłowania także piosenkarz. Obecnie wraz z Bartoszem Miecznikowskim występuje w zespole Pączki w Tłuszczu.
Artur Pupka (ur. 3 sierpnia 1964) – prof. dr hab. n. med.
Specjalista chirurgii naczyniowej, ogólnej, angiologii, transplantologii klinicznej i medycyny sportowej.
Pełni obowiązki Kierownika Zakładu Chirurgii Endowaskularnej Katedry Chirurgii Naczyniowej Ogólnej i Transplantacyjnej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Członek licznych Towarzystw Naukowych, między innymi: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej, European Society of Vascular and Endovascular Surgery, Polsko-Niemieckiego Towarzystwa Chirurgów Naczyniowych, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego i Polskiego Towarzystwa Angiologicznego. Prywatnie zapalony triathlonista.
Krzysztof Lewandowski (ur. 20 lutego 1969)
Prezes Zarządu Euco S.A.Absolwent The Polish Open University  w Warszawie, kierunek – zarządzanie biznesem. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywał w Zakładach Mechanicznych Legemet-KGHM Polska Miedź S.A. jako pracownik Departamentu Marketingu (1995–1997). Następnie założył i prowadził jako Prezes Zarządu spółkę Prefekt Sp. z o.o. w Legnicy. W roku 2004 r. założył spółkę Europejskie Centrum Odszkodowań Sp. z o.o (przekształconą w 2010 r. w Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.), w której pełni do dziś funkcję Prezesa Zarządu. Społecznik, mecenas kultury i sportu.